Naše piva

Naše piva jsou ideální pro milovníky tohoto zlatavého moku k uhašení žízně a k prožitkům ve chvílích pohody při posezení s přáteli nad orosenou sklenicí našeho řemeslného piva.
NAKUPOVAT
Jošt 10

Jošt 10

světlé výčepní

Naše jediná desítka jedinečné chuti nese jméno Jošt po Joštu Moravském. Po svém nositeli je náš Jošt velmi schopný se prosadit na trhu. Mnozí, kteří jej ochutnali, sázejí na to, že pijí jedenáctku.
DETAIL
Punkevní 11

Punkevní 11

světlý ležák

Inspirací se stala říčka Punkev z Moravského krasu. Na první pohled nenápadné pivo, ovšem kdo ho objeví v hlubinách pivního světa je nadšen pitelností a vyvážeností chuti. 
DETAIL
Rathausbier 11

Rathausbier 11

světlý ležák

Dvouhlavá orlice na erbu, symbol radnice Brno-střed. Vzletné pivo, které dravě povýšilo český pivní styl s novým pojetím chmele. Ta pitelnost a aroma je stejně nečekané jako útok dravce. Známe jeho ctitele a milovníky. 
DETAIL
Kluzák 11

Kluzák 11

světlý ležák

Medlánecký kluzák je inspirován letištěm a letadly městské části Medlánky. Sladové tělo přímo klouže do hrdla. Lehce nasládlé a příjemné, přitom živé a energetické pivo.
DETAIL
sv. Martin 12

sv. Martin 12

světlý speciál

Svatomartinský ležák. K oslavě Svatého Martina patří neodmyslitelně Svatomartinská husa a jak se říká, "husa musí plavat".
DETAIL
Zelené 11

Zelené 11

velikonoční speciál

Příjemně pitelná speciální jedenáctka s přírodním bylinným extraktem z kopřiv. Hutné a plné sladové tělo s vyváženou hořkostí. V chuti objevujete lehké kopřivové tóny. 
DETAIL