Koncept Pivovarská restaurace Moravia

Konceptem Pivovarské restaurace Moravia chceme oslovit partnery, kteří mají zkušenosti z gastronomie a schopnosti potřebné k vedení restaurace.

Pro tento koncept jsme čerpali inspiraci zejména z období první republiky. Prostředím jsme ještě víc chtěli umocňovat zážitek z výborného piva, skvělé obsluhy a unikátní atmosféry. Proto jsme začali hledat náměty v celém procesu – od výroby v pivovaru přes nejrůznější způsoby čepování až po nezbytné pivní rituály a následnou konzumaci. Naše Pivovarské restaurace Moravia najdete přímo vedle pivovaru v Medlánkách, ve středu města na ulici Dvořákova a na Kounicově ulici pod logem Zelená Kočka. Oběd nebo večerní pivo s přáteli vám ale jistě bude chutnat v každé z nich. 

Proč právě s námi?

Budete čepovat prémiové řemeslné pivo, na které budete opravdu pyšní. Pivo s tradicí a tradiční chutí bez jakýchkoliv náhražek nebo chemie. Stálou nabídku piv pravidelně oživujeme žádanými pivními speciály.

Pomoc s financováním: jsme připraveni financovat kompletní pivní hospodářství. 

Interiér restaurace: pomůžeme Vám s návrhem a realizací interiéru přímo pro konkrétní prostor. 

Know How: vyškolíme personál a poskytneme Vám kompletní manuál od zkušených specialistů z oboru. 

Dobré jméno u zákazníků: dobré jméno si restaurace musí budovat dlouhá léta. Z důvěry zákazníků spojené se značkou Pivovarská restaurace Moravia můžete začít těžit již za pár měsíců. 

Reklama pro restauraci: pro restaurace pod naší značkou připravujeme řadu podpůrných marketingových aktivit a tím do nich lákáme další a další hosty.

Chcete Pivovarskou restauraci i u Vás,
nebo máte dotaz?

Obraťte se prosím na svého obchodního zástupce nebo nás rovnou kontaktujte

Ukázka Pivovarské restaurace Kytnerova

kytnerova3
kytnerova2
kytnerova1